ZWROTY

CO ZROBIĆ, ABY ZWRÓCIĆ ARTYKUŁ?

 Jeśli chcesz zwrócić artykuł pobierz, wypełnij FORMULARZ ZWROTU i wyślij go do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Artykuł zapakuj, dołącz dowód zakupu, oraz wcześniej wypełniony Formularz Zwrotu. Następnie prześlij niezwłocznie paczkę do siedziby firmy na adres:

BRUNO NOWI
Wielogłowy 152
33-311 Wielogłowy

JAKI JEST OKRES NA REALIZACJĘ ZWROTU?

 Na wypełnienie i wysłanie do nas Formularza Zwrotu masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Następnie niezwłocznie odeślij do nas paczkę.

CZY MUSZĘ ZAPŁACIĆ ZA DOKONANIE ZWROTU?

 Tak, to ty ponosisz koszty zwrotu towaru.

KIEDY OTRZYMAM PIENIĄDZE Z TYTUŁU ZWROTU?

 Po tym jak zatwierdzimy zwrot (artykuł musi być w idealnym stanie i posiadać metkę), niezwłocznie o tym poinformujemy i zwrócimy pieniądze na konto, z którego wcześniej zapłaciłeś za towar.

CO ZROBIĆ, ABY ZAREKLAMOWAĆ ARTYKUŁ?

 Jeśli chcesz zareklamować artykuł pobierz, wypełnij FORMULARZ REKLAMACJI i wyślij go do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Artykuł zapakuj, dołącz dowód zakupu, oraz wcześniej wypełniony Formularz Reklamacji. Następnie prześlij niezwłocznie paczkę do siedziby firmy na adres:

BRUNO NOWI
Wielogłowy 152
33-311 Wielogłowy

FaLang translation system by Faboba